Başarılı işletmeler, iyi dinlemesini bilen işletmelerdir. Dinlemesini bilerek yola çıkışımız, yaptığımız işi anlamlandırırken, taleplere bir adım daha yakın olmak başlangıç noktamızı oluşturdu. İSTPROJE olarak, emin olduğumuz kalite ve hizmetten sonra müşteri ilişkileri yönetimimiz varlık sebebimizi oluşturmaktadır. Bu sebebin, hareket noktası ise partnerleri dinlemekten geçmemektedir. Yapılan araştırmalar; pazarda başarı sağlayan şirketlerin, satış, pazarlama, üretim, mühendislik ya da ürün geliştirmeden daha çok müşteri ilişkileri gelişimine önem verdiklerini ortaya çıkartmıştır. Araştırmanın kaynakları ve verileri, İSTPROJE’nın misyonunu ortaya koyarken, hep söylediğimiz gibi ‘hayallerinizi kaleme almak istiyoruz’. Çünkü sizler bizim müşterilerimiz değil, gücümüzsünüz.

‘Müşterileriniz kimlerdir?’ sorusuna ‘herkes’ cevabının ne kadar yanlış olduğunu biliyor ve minimalize ettiğimiz kitlemiz ile hedeflerimize yürüyoruz. Bizim müşterilerimiz, ‘kar elde edebileceğimiz kadar büyük ama iyi hizmet edebilecek kadar küçük bir kitleden oluşmaktadır’. İşte bizim gücümüz, küçük ama etkili yapımızdan doğmaktadır.

Bugüne kadar sayısızca tasarımı, kreatif projelerle buluşturan İSTPROJE ekibi kaliteden ödün vermeyen yapısı ile birinci olmak için değil en iyisi olmak için çalıştı ve aynı şekilde de çalışmaktadır. Müşteri ilişkileri her ne kadar önemli olsa da ilişkileri güçlendirmek adına hiçbir zaman marjinal bir güç sarf etmedik. Çünkü el sıkıştığımız her partnerimiz ailemizin bir üyesi oldu. Renklerinizi resmederken, partnerlerimiz gibi düşünmeyi ihmal etmedik. Biz, hergün genişleyen kocaman bir aile olduk. Renklerinize hayat vermek, evinizde, ofisinizde ya da herhangi bir yerde huzurun resmini çizmek için İSTPROJE ailesine bir selam vermeniz yeterli olacaktır. Renklerde buluşmak dileğiyle.

Müşteri İlişkileri