Dünyada köklü değişiklikleri gerçekleştirebilen çok güçlü ekipler vardır. Bu ekiplerin ortak özellikleri, üstün özelliklere sahip iletişim güçlerinin olmasıdır. Bu başarının ardında yatan asıl neden ise her şeyin merkezinde olan insan kavramının beklentilerini doğru iletişimle algılayarak en uygun alternatifleri sunabilmesinden gelir. İletişim kurmanın ve anlamlandırabilmenin önemi ile yol alan İSTPROJE, beklentileri üst seviyede karşılayan tasarım üretebilmesinin merkezinde de bu dinamikle yol alır. Çünkü biliyoruz ki anlamadan işe koyulmak, zaman kaybından öteye geçemez.

Global değere sahip otel, hastane, üniversite, AVM, hava alanları ve daha birçok özel tasarım projelere imzasını atan İSTPROJE, özgün fikirlerini ekip ruhuyla oluşturmaktadır. İnce ve estetik çizimlerin beğenilerek hayat bulduğu projelerdeki başarı da ekibin birliktelik ve kreatif yaklaşımlarından kaynaklanmaktadır. İSTPROJE, kendini geliştirmek ve yenilemek adına AR-GE çalışma ve yatırımlarını sürdürse de Dünyanın en iyi lokasyonlarındaki mimari yapılarına imza atmaya devam ederek, global marka olma yolculuğuna, başarılı proje teslimleriyle devam etmektedir.   Uygulayacağımız projelerin büyüklüğü ve önemi ne olursa olsun, genç ve dinamik yapımızdan çıkan kreatif çizgilerle mükemmelliğin resmini çizmeye ve hayranlık oluşturmaya devam edeceğiz.

Daima yenilik üreten dinamik bir yapının başarı getireceği inancı ile estetikte özgünlüğün son noktasını koyuyor ve rotamızı her zaman en iyiye doğru yöneltiyoruz. En şık dekorasyonların çiziminden, üretimine, üretiminden sunumuna kadar tüm detayları kendi atölye ve profesyonel ekibi ile yapan İSTPROJE, her yeni partnerlikte yeni bir sanat eseri yaratmaktadır. Sanat eseri yaratıyoruz çünkü mükemmelliğin anahtarının düşünmek olduğunu biliyor ve ‘düşünüyoruz’. Düşünüyor, anlıyor, çözümlüyor ve üretiyoruz. Birinci olabilmek için değil, en iyisi olabilmek için... Çünkü biliyoruz ki kalite; en iyisi olarak hep tercih edilebilmektir.

                                              İSTPROJE, daha çok değil, daha akıllıca çalışmaktır.

Firma Profili